Views Navigation

Event Views Navigation

Kaśka Sochacka

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

To będzie piękne lato. Tak czuję. Niektóre piosenki zagramy tego lata pewnie po raz ostatni? ale inne zagramy po raz pierwszy. Przyjdzie słońce, przyjdą ciepłe wieczory? może i Wy przyjdziecie? - Kaśka.

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu – THE BEST OF 15 lat na scenie

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

Nasi wierni widzowie zobaczą wszystkie nasze skecze, które zdarły im gardła ze śmiechu i sprasowały dłonie od oklasków, a na dodatek pokażemy jeszcze nigdy w Polsce nie wykonane  przeboje z tras chińskich, czy festiwalu Fringe w Edynburg

Kabaret Hrabi – Gdy Powiesz: TAK

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

Kabaret Hrabi zaprasza na swój program „Gdy powiesz: TAK”, który w zabawny i inteligentny sposób podejmuje temat małżeństwa. Przygotujcie się na wieczór pełen humoru i optymizmu. Na takim weselu warto być!

Neo-Nówka : Tradycje Polskie

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

Podobno „tradycja w narodzie rzecz święta” – czy aby na pewno? Kabaret Neo-Nówka w premierowych „Tradycjach polskich” udowodni, że żartować można ze wszystkiego!

Międzynarodowy Turniej Tenorów

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

Turniej Tenorów powraca do Ostródy, ale tym razem w międzynarodowej obsadzie! Sześciu artystów z Chin, Chorwacji, Korei Południowej, Polski i Ukrainy zmierzy się w amfiteatrze w Ostródzie w śpiewaczym konkursie, w którym pięknym głosom towarzyszyć będzie dreszczyk artystycznej rywalizacji.

Spektakl: Szalone Nożyczki

Szalone Nożyczki
Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi rekordów Guinnessa!

TRE VOCI – Sen nocy letniej

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

Zdobywcy złotej płyty w kategorii muzyka poważna – zespół Tre Voci – zapraszają na swoją wakacyjną trasę koncertową!