„Wymarzony czas wolny” – ogłoszenie wyników

Kochane Dzieci, w Dniu Waszego Święta, Centrum Kultury w Ostródzie życzy Wam wspaniałych przygód, oddanych przyjaciół, słońca i uśmiechu oraz możliwości rozwijania swoich talentów i pasji, co ciągle, z radością, chcemy wspierać i nagradzać!
Nadszedł już moment, w którym możemy ogłosić wyniki konkursu „Wymarzony czas wolny”- Konstrukcja z ulubionych klocków.
Na konkurs napłynęło 15 prac. Wszystkie bardzo piękne, staranne i pomysłowe. Bardzo dziękujemy i gratulujemy wszystkim autorom!
Każdy z Was otrzymuje dyplom oraz pamiątkowe gadżety za udział w konkursie.
Kilka osób nagrodziliśmy dodatkowo nagrodami-zabawkami, gdyż ich prace wyróżniały się dodatkowo oryginalnością, estetyką, wielością elementów, pomysłem.
Nagrody otrzymują:
Damian Petaś, lat 11, za „Rodzinny biwak nad wodą”
Dominik Waśniewski, lat 6, za „Wspaniałą zabawę na placu zabaw”,
Krzesimir Pawłowski, lat 7, za „Wyprawę do parku w Dylewie”,
Krzysztof Bielec, lat 11, za „Narciarskie szaleństwo na stoku”,
Marcin Bors, lat 9, za „Rodzinną wycieczkę do Paryża”.
Nagrody-piórniczki otrzymują:
Nadia Karwowska, lat 6, za „Noc w namiocie przy plaży”,
Natalia Cybulska, lat 6, za „Trampolinę, basen i jezioro z koleżankami”,
Diana Smoleńska, lat 6, za „Koparkę do poszukiwania złota”.
Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne, organizowane przez Centrum Kultury w Ostródzie.
Mamy nadzieję, że wszystkie marzenia, zwizualizowane w postaci klockowych konstrukcji, uda się zrealizować!

Przypominamy, że wszystkie prace można obejrzeć na naszej stronie we wpisie „Konkurs – Wymarzony czas wolny”.