Views Navigation

Event Views Navigation

Kabaret Skeczów Męczących

Lecimy w kosmos! Zabieracie się z nami?
Polska misja komiczna została powołana do eksploracji najodleglejszych zakątków duszy zwykłego Polaka. Bo to jacy jesteśmy to istny kosmos. Jako że wszystko najlepiej obserwuje się z dystansu, KSM pomoże wam unieść się ciut nad Ziemię. Będziecie się śmiać, dziwić, czasem oburzać. Zobaczycie siebie, swoich sąsiadów, nasze społeczeństwo we wszystkich jego barwach.

Arena Festival film & music

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

Po raz kolejny piękną muzykę filmową twórców polskich i zagranicznych będziemy prezentować w najpiękniejszych, mazurskich okolicznościach przyrody, które mamy nadzieję, dodatkowo umilą Państwu pobyt na gościnnych Mazurach.

Ostróda Reggae Festival

06.07.2023 godz. 17:00 Po raz 22. miasto Ostróda pulsować będzie muzyką reggae i z nią […]

WODECKI TWIST / Oczarowanie

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

WODECKI TWIST / Oczarowanie w Ostródzie! Na scenie amfiteatru wystąpią:
Monika Borzym,
Kayah,
Krzysztof Kiljański,
Andrzej Lampert,
Paulina Przybysz,
Anna Rusowicz,
Sławek Uniatowski.
Artystom towarzyszyć będzie orkiestra Tomasza Szymusia. Obecność takich artystów w połączeniu z największymi i najpiękniejszymi przebojami Zbigniewa Wodeckiego w nowych, wspaniałych aranżacjach oczaruje każdą publiczność.

Piotr Zola Szulowski w programie 'Twój ruch’ ♛

Centrum Kultury w Ostródzie Mickiewicza 17A, Ostróda, warmińsko-mazurskie, Poland

Osobliwe spojrzenie na problemy świata rodzinnego i otaczającą rzeczywistość, rozterki, rozkminy, przeszłość, przyszłość może nawet lekki coaching? Co tym razem przykuło uwagę 'Rzadkiego'? Przyjdź na występ i podaruj sobie dobry czas.

Lady Pank – Słońcem opętani

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

Wraz z nadejściem lata Lady Pank zaprasza na koncerty pt. „Słońcem opętani”. Fani usłyszą na żywo wyjątkową selekcję największych przebojów grupy, dzięki którym wakacje 2023 staną się niezapomniane!

Aleja Rocka Symfonicznie

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

Aleja Rocka - to wspaniałe międzynarodowe przedstawienie, które zgromadziło na jednej scenie orkiestrę symfoniczną, solistów, chór i  tancerzy z Ukrainy oraz polski zespół rockowy Żuki, który obchodzi swój jubileusz - 35 lat razem na scenie!!!

Agnieszka Chylińska – jest nas więcej

Amfiteatr ul. Mickiewicza 17a, Ostróda, warmińsko-mazurskie

Niezapomniany koncert ikony polskiej muzyki. Agnieszka Chylińska w ramach letniej platynowej trasy odwiedzi najpiękniejsze polskie amfiteatry i podbije serca fanów dobrej muzyki.